Aminosol Vitamin Hakkinda

Miniminimini

Arkadaslar 3 aylik kedim var ama biraz gelisimi yavas daha kucuk gorunuyor. Gecen hafta da isaldi ama toparladi suan hersey normal.
Aminosol vitamini kullanmayi dusunuyorum, kullanan var ve faydasini goren var mi ?

11 CEVAP

Aysetaha

Ben kızımda kullandım yaklaşık 5 ay memnun kaldım açıkçası veterinerimiz ishal olduğu zaman vermişti kullanmanızda bi sakınca olucağını sanmyrm

Sudeckmkc

Kedimin önceki sahibi de ben de aminosol kullanıyorum kedim 3 aylık 1.7kg hiçbir sağlık sorunu da yok tavsiye ederim

Miniminimini

Gecmis olsun umarim kisa zamanda duzelir yavru :)

Sudeckmkc

Günde bir iki kaşık yaş mama veriyorum onun içine 7damla damlatıyorum

CerenAlp

biz polivit ve supravit kullanmıştık o dediginizi duymadım hiç yinede kullanmadan önce mutlaka veterinere sorun ishali yeni düzelmiş vücut dengesini iyice toparlasın

Miniminimini

Evet soracagim, kullanan varsa herhangi bir etki yapıyor mu merak etmistim. Cevabiniz icin tskler.

Aysetaha

Ben kızımda kullandım yaklaşık 5 ay memnun kaldım açıkçası veterinerimiz ishal olduğu zaman vermişti kullanmanızda bi sakınca olucağını sanmyrm

Miniminimini

Arkadaslar verdiginiz bilgiler icin cok tesekkurler, kullanmaya karar verdim yorumlarinizla da.

@sudeckmkc gunde kac ml veriyorsunuz ve kac ogun veriyorsunuz acaba. Kullanimi hakkinda pek bisey goremedim.

kurban1525

Bize veterinerimiz yeni verdi. 3 gündür kullanıyoruz. Kedim 1 yaşında, 4 kilo ve veteriner 0.5 ml şırıngayla kullanın dedi. Ayrıca bu vitamin olduğundan bir zararı olacağını düşünmüyorum yani supyradin gibi vitamin gıda takviyesi. Bize bıdık biraz hapşırıyor diye verdi soğuk aldı sanırım. Tabi bize bebek antibiyotiği de verdi bu yüzden.

kurban1525

Teşekkür ederiz :)

Miniminimini

Bilgilendirdiginiz icin tesekkurler bende kullanmaya basladim.