Kedimin Burnunun Ustu Hastalık Belirtisi Mi

sdfkllli

arkadaslarr eve geldigimde kedimin burnunun ustunu boyle buldum tuyler gitmis orayi elledim islakti bu hastalik belirtisi mi neden kaynakli yoksa normal mi bu durum

10 CEVAP

srplzngl

Tüylerinin gittiğine emin misiniz? Benim kedimin de burnu yemek yedikten sonra yalayıp ıslattığı için böyle görünüyor.

Sudeckmkc

Kulakların üstünü ve ağız kenarını iyice kontrol edin kedilerde mantar bu bölgelerden başlıyor. Mantar olabilir tüyler dökülmüşse.

Cldkgkcs

Veterinerinize danışın.. Burda yine sorulmuştu akıbetini bilmiyorum hatta burdan da yazabilirseniz iyi olur sankii

mimimomo

ya ben de kafayi yicem bu nedenden. kumlar mi yapiyo, acik havada olmamak mi yapiyo, yoksa hastalik belirtisi mi diye. yavrulariyla misafir etmis oludgum anne kedide gozlemlemistim ben de; ama normalde pembis bi buruncuk sahibi idi kendisi. evde bozuldu hayvancik : ) (simdi disarda ama ara ara gene bozuk goruyorum burnunun rengini)

sdfkllli

kontrol ettim iyice sadece burun ucunda var biraz daha kontrol edicem islakken mi boyle kuruyunca geciyor mu diye

sdfkllli

peki yarin danisirim

Tikih

Aynısı benim kedimde de geçen hafta oldu . Veteriner stersten olabildiğini , korkmuş olabildiğini , üşütmüş veya burnu akıyor olabileceğini anlattı . Bizim ki üşütmüş

Tikih

Yada mantar başlangıcı , mama ıslaklığı vb.birşey olabilir

sdfkllli

isin garil tarafi bugunde normal bu resimlerdeki goruntu gitmis

sdfkllli

garil diil garip