Kedim Bir Türlü İyileşmiyor. :(

cansevereda

Merhabalar, E.T. adında bengal cinsi yaklaşık 1.5 yaşında bir kedim var. Sokaktan aldığım zaman kedi gripti ve grip tedavisi uygulandı. Fakat daha sonra grip tekrarladı. Tekrar antibiyotikler vitaminler. İyileşti bir süre sonra gırgır sesi hırıltılı hatta bozuk gelmeye başladı. Burun akıntısı düzenli aralıklar la devam etmeye başladı. Ve kulağında siyah koyu renkte akıntılar kurumuş mukuslar oluştu. 5 tane veterinere götürdüm. Her biri başka bir şey söyledi. Biri kanser biri geniz eti var biri uyuz biri sanırım bakteri var dedi. Fakat hepsinin yaptığı ayrı ayrı tedaviler sonuç vermedi. İzmir'de yaşıyorum keşke getirebilme imkanım olsa. Sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olur musunuz? Her tedavi yaklaşık olarak 15 gün iyi yaptı daha sonra yeniden bu akıntı ve hırıltıya döndük. kedim nefes alırken aynı zamanda zorlanıyor. çok üzülüyorum yaşatmak istiyorum ama böyle sıkıntılı değil .

4 CEVAP

Bir röntgen cektirseniz bizim tanidigimizin kedisinde diyafram yırtılmış o da nefes almada zorlaniyordu

kurban1525

İzmirde yaşıyorsanız Doğa veterinere götürmenizi tavsiye ediyorum. Bostanlıda efe veteriner de var(ismi tam aklıma gelmedi) ama çok ünlüymüş. Biz doğadan vazgeçemiyoruz. Orada Burak Bey var biz Bıdığın sahibinin tavsiyesi üzerine geldik derseniz ve durumunuzu buraya anlattığınız gibi anlatırsanız eminim sorunun kaynağını bulacaklardır :) Mutlaka Burak beyle görüşün ama. Ayrıca şunu da söylemeden geçmeyeyim biraz pahalıdır her veteriner gibi değildir. Bizde yeni ameliyat olduk o yüzden tanır diye ümit ediyorum :)

cansevereda

Röntgen çektirildi. Kan alındı. Kültür testi yapıldı. Tavsiyeler için teşekkürler. Veterinerleri gezeceğim. :))

gizemesersoy

Merhaba İzmir Hatay da Atlantis vet var öneririm. Para delisi değil ve çok ilgili.