Kedim Kulağının İçini Kaşıyor

ozgesahinn

Bahçemdeki kedilerden biri iki gündür kulağının içini kaşıyormuş. dün eve aldım rahatsız hissediyor kendini belli. Kulağını büküyor içine dokundurmak istemiyor. Hali yerinde ama yemek yemiyor pek balık verdim biraz yedi böyle bir şey yaşayan var mı neyden kaynaklı olabilir ?

4 CEVAP

Castielthecat

Kulaklarının içi pisleniyor ve temizleyemiyor bazen kediler. Castiel 4 aylıkken böyle bir sorun yaşamıştım ve kulağına 2 günde bir kremli ilaç yapmışlardı. 3 ilaçta düzeldi. Ama veterinere hızlıca götürürseniz iyi olur çünkü bu durum ilerleyince zor tedaviler başlıyor.

Rmysaerel

Bende bu sorunu yasamistim kulak uyuzu olmustu siyah akinti geliyordu ve kulağını bukuyordu tedavisi kolay ama bi an once veterinere goturmelisiniz

Castielthecat

Bu tamamen benim tecrübem bir sorun olmayadabilir bu arada :3

ozgesahinn

Yemek yememesi bununla mı alakalı ? anlamlandıramadım yaş mama bile yemedi yaladı sadece. Görünürde kötü değil oynuyoruz ve hareketli o rahatlatıyor beni ama yarın hemen götüreceğim ilerlemesin rahatsız olmuş kızım :)