Pro Plan Nasıl Bir Mama Almalımıyım

HamdiKeskin

4 aylik yavru bir kedim var.Proplan nasil bir mama.Kaliteli bir mamami.Fiyatini hakediyormu.Ben evime yakin bir petshopda kilosu 40 TL ye proplan buldum.Sizce iyimi?Almalimiyim?

9 CEVAP

Avifors

40 tl olmasına yorum yapamayacağım ancak kedilerin iştahla yediği bir mamadır. Biz kedimize eskiden onu kullanıyorduk, sonra n&dye geçtik, şu anda da n&d ve proplan karıştırarak kullanmayı düşünüyoruz.

aliberken

İnternette proplan yavru kedi maması 400 gr + 400 gr hediye toplam 800 gr paketleri 25 30 tl oluyor. Petshop kilosunu 40 liraya büyük ihtimalle açık mama verir.Açık mamanın içine farklı bir mama karıştırdı mı veya son kullanım tarihi geçti mi bilemezsiniz.Kapalı paketlerden almanızı öneririm.
Mamayı sorarsanız yetişkin mamasını kedim severek yedi.Ama içerik olarak et miktarı az.

sdfkllli

ben 5 aylik yavru kedime aldim kustu ve ishal oldu yedikten sonra tabii sizin kedinizde nasil olur bilemem normalde hangi mamayi kullaniyorsa onun icerigine yakin olani alin derim . kimi kediler kaldiramiyor

Kesinlikle önermem içeriği hiç iyi değil
Petcurean Go!,N&D,Profine öneririm

HamdiKeskin

Yorumlariniz icin tesekkurler

axmetmcl

benimki de şu anda 5 aylık proplan kitten kullanıyordum, orijen'in cat & kitten mamasıyla karıştırarak veriyorum. ona geçiş yapacağım.

melikealgin

Icinde tuz oldugu icin genelde onerilmiyor

Feronia

Mükemmel, kesinlikle almalısınız. Desek inanırsınız.

Rezalet kesinlikle almamalısınız. Desek buna da inanırsınız.

Neyse konuyu uzatmayayım. Sakın almayın. Rezalet bir mama.

Reyhankoca

15 kg aldim burdan.sadece Proplan yiyor benimkiler