Siteli Evde Kopek Bakmak İstiyorum Ailem İzin Veriyor Ama Kucuk Bir Kopek İstiyorlar

Sahiplenme sitelerinde bize uygun bi kopek bulamadik. Kopegin cinsi hakkinda tavsiye verirmisiniz :

4 CEVAP

Avifors

Barınaklara da gidip sizi bekleyen onlarca köpeğe bakmanızı öneririm :) Lütfen sahiplenin.

cakil19921

Terrier

Ucretlimi alacaksiniz eğer oyleyse fransiz bulldog havlamaz ve orta irktir ama husky alma

minnoskoss_123

@Elifelifelih 1- Satın Alma, Sahiplen’i hiç duydunuz mu? Duymadıysanız burada ne işiniz var? 2- Soru eski dikkat ederek cevap verin lütfen.