Köpeğimin Cinsinden Emin Değilim

vefa62

misha 5 aylık 27 cm(tabi doğru ölçtüysem) ve 4.300 kg spitz cinsi olduğunu biliyorum fakat (japon spitz mi-alman spitz mi-american eskimo cinsimi )bilemiyorum hepsinin yavru dönemleri birbirine benziyor merak ettiğim tüyleri tam ne zaman uzar ve yetişkin boyu ne kadar olur .aynı cins yetiştirenler anlayabilir diye düşündüm --tüm hayvan doslrına selamlar

8 CEVAP

Merhaba üç cınste bırbırıne çok yakın. O yüzden tam bırsey soyleyemeyeceğım ancak benım köpeğimin tüylerı 1 yaşından sonra uzamaya başladı ve o kadar çok uzamadı sanırım bunun nedenı soğuk ortamlarda bulunmaması. Amerıcan eskımosu ve kutup hayvanı oldukları ıçın soğuk onların doğal ortamı dıye düşünüyorum. Yıne de bu hallerıyle bıle cok güzeller. Merak ettığım cınsıyetı nedır acaba?

vefa62

dişi

vefa62

daha çok erken

çiftleştirmeyi düşünüyor musunuz?

pegasus

Yani zaman geçtikten sonra diyor

Düşünürseniz ilerleyen zamanlarda benim 3 yaşındaki oğlumla başgöz ederiz umarım :)

Akitamaya

Cinsi cansiozkanin dediği amerikan eskimosi

Akitamaya

Ya da samoyed