Arkadaşlar Acil Yardim!!!

Elifmuzeyyen

Arkadaşlar balkondan bakarken kopek gordum kedilerim icin ciger ayirmistim yarina yapip dagitirim diye beyaz ince kiyma poseti gibi olan posetteydi. Onu aldim dedim bu kopecik yesin actir yoldan gecen cocuktan rica ettim dedim ki atiyim siz acin verin kopege yesin. Cocuk actim dedi bi baktim kopek yerken poseti de yedi 4.cu kattan bakakaldim resmen acin diye de uyardim halbuki allahim ya ince bir poset ama hatta yere atinca darbe sonucunda patladi ama hayvan cok acti ki sonra poaca da verdim annem yapmıştı valla 6 tane falan yedi gidiyor zaten korkuyor gel gel gel diye bagirdim hep o poset diskisindan cikar degil mi ya cok üzüldüm

7 CEVAP

pistan32

Öncelikle aç bir canlıyı doyurduğunuz için sizden Allah razı olsun amin.Kedim haberim yokken sucuk yemiş.İki parmak kalinligindaki ambalajıyla birlikte.Benim nası haberim oldu dersiniz:)Kumunu temizlerken gördüm.Poşet dışkısından çıkar diye düşünüyorum.Birde naçizane fikrim sevgi bir bütündür hayvan seviyorsak doğayıda sevmeliyiz birdahakine poşedin içindekileri yere boşaltıp poşedi çöpe atarsanız(çocuklarada attırırsanız)hem doğa kirlenmez hem bidaha böyle bir olay yaşanmaz.Sonuçta yere döktüğünüz yiyecek saniyeler sonra yok oluyor.Hayvanlar o kadar aç ki.

Elifmuzeyyen

@melikealgin inşallah
@pistan32 sağolun. Umuyorum ki diskidan çikar. Merak etmeyin ben sokaga cop atan biri degilim ama malesef ki aksam oldugu icin ve ben asagi inene kadar gidrr diye attim atmak zorundaydim. Genc arkadastan da poseti acmasini rica ettim ama kendisi hem telefonla konuşuyordu hem de biraz urkuyordu galiba kopek aslinda buyuktu evet ama inanin o da ondan korkuyordu. O nedenle bu sekilde oldu. Ayrica ben gunluk beslemelerimde de yemek verdikten sonra verdigim kabi poseti vs vs yi hep atarim sonucta kimse benim arkamda biraktigi toplamak zorunda değil o temizlik gorevlilerinin gecenin 12sinde cop toplayıp evlerine bile gidemediklerini goren biriyim o nedenle aklinizda soru isareti kalmasin :') ne cop atarim ne birine attiririm. Asla yere de atmam bu gunku durum ekstrem bir durumdu..

melikealgin

Bi sey olmaz diye umuyorum

Elifmuzeyyen

@pistan32 bir de gunduz koyduklarimi atıyorlar veya supuruyorlar o nedenle de geceye kaliyor gece de hayvanlar meydana cikinca acikip o zaman yediklerini gorebiliyorum gozumle yoksa ben koyuyorum pesimden toplayip atiyorlar

pistan32

Anladım:)Çook sevindim o zaman.Hayvanların rızkı neden rahatsız ediyoda atıyolar onu anlayamadım.

Elifmuzeyyen

@pistan32 şikayet bile ediyorlar kavga ediyorlar benimle ben de onlarla tabi :')
@kimnana ay inşallah ya iyilik yapalim derken kotuluk olmasin da

kimnana

Ya şimdi bizimkide yaptı öyle bir şey. Evde kullanmadığımız chopstickden oyuncak yapmıştım ona. Tabi arada sırada ısırıyordu onu. Şimdi oynarken çat diye ses geldi. Bi baktım ağzında parça var. Yuttu bi güzel onu :/ bişey olmaz inşallah