Yara?

Pelinsss9

Bal şuan baya iyi eskisi gibi oldu, fakat bugün sabah birşey fark ettim. Bal'ın ayağında bir yara var, kabuk bağlamış ama kötü gözüküyor. Sürekli orayı yalıyor neden olabilir? Küçük ama derin bir yara :/

4 CEVAP

axmetmcl

Fotoğraf paylaşma şansınız var mı? Mamalardan alerji olabilir mi diye aklıma geldi ilk?

Bal'ın geçmişini bilmiyorum çok geçmiş olsun inşallah önemli bir sorunu yoktur.

axmetmcl

Çok geçmiş olsun hayati tehlikeli bir şeyi atlatmış neyse ki. Uzun süredir kullanmanızdan dolayı alerji konusundan emin olamadım, kediler gördüğüm kadarıyla mercimek ve tavuk gibi şeylere alerjisi olabiliyor genellikle.. Gösterdiği belirtiler de ayakta yara gibi şeyler de var.

Bana sorarsanız buradan tespit etmek çok zor, Bal hakkında yanlış yorumlar yapılabilir. Veterinere götürebilirseniz en güzeli onun için bu olur.

Pelinsss9

Bal 'a araba çarpmıştı ve ayağı çapraz kırılmıştı, ameliyat oldu ve iyileşti. Mama olarak N&D kullanıyoruz Bayadır bir sorun yoktu. Yeni bir soru açıp fotoğraf atabilirim

Pelinsss9

Teşekkür ederiz. Akşam veterinere gideceğiz ve sanırım aynen dediğiniz gibi birşeye alerjisi olabilir.