Kedime Kuduz Aşısı Ve İç Dış Parazit Yaptırdıktan Sonra Kanlı İdrar

Sedanurdrl

Kedime kuduz ve iç dış parazit aşıları yaptırdım eve geldiğimde biraz huysuzdu fazla yemekte yemedi, aşılardan sonra sürekli tuvalete gitti ama bir türlü yapamadı. Sabah kalktığımda huyusu suyu gayet normaldı yemeğinide yiyordu , yatağına baktim çok az kanlı idrar gördüm hemen veterineri aradım normal dedi parazitlerini döküyor korkmayın ama ben çok endişeleniyorum, daha önce hiç başıma gelmedi ilk defa kanlı idrar yaptı, kedim 1.5 yaşında:(((

4 CEVAP

Sahsimuhterem

İdrar yolu iltihabı olabilir ,kum döküyor olabilir sıkıntı böbreklerdede olabilir.Direk aşıya bağlamayın bence.
Vete gidin
Geçmiş olsun!

Sedanurdrl

küçük küçük kakasını yaptı dünden beri yapmıyordu, yarına kadar bekleyeceğim kanlı idrar geçmese veterinere getireceğim... teşekkürler

İç parazit aşısından sonra kanlı dışkılaması olağan bir durum endişe etmeyin.

Sedanurdrl

Kanlı dışkılama olsa endişe etmeyeceğim ama kanlı idrar yapıyor ve çok endişeleniyorum yarın ilk işim veterinere getirmek olacak :((