N&D Vs Hills

burlo

kedimin diş etlerinde kızarıklık ve hafif sararma var ağız spreyi kullanıyoruz markası vs yazmıyor veteriner yazısız cam şişede verdi ama pek etki ettiğini düşünmüyorum. N&D etli mama kullanıyordum sonra N&D balıklı ile karıştırıp verdim. son bir aydır N&D balıklı yiyor diş etlerinin ilk iki hafta kızarıklığı geçti ama tekrar oldu. Hills oral care ağız sağlığı maması gördüm geçmeli miyim yoksa N&D devam mı etmeliyim. bu arada kızarıklık abartılı değil diş başlayan yerlerde ince koyu pembe bir çizgi şeklinde

3 CEVAP

Sahsimuhterem

Geçmiş olsun gingivitten bahsediyorsunuz sanırım ;bazı cins kediler daha hassas oluyor bu konuda geçmiş olsun.

burlo

royal canin oral care da varmış ama rc kullanmak istemiyorum. deneyen ve başarılı sonuç alan var mı

burlo

veteriner fazla yaş mama yemesine bağlı olduğunu söylemişti. haftada bir e düşürdüm uzun süredir iyileşme var ama kesin sonuç yok. teşekkür ederim cevap için