Köpeğim 8 Aylık Dişi Kısırlaştırılabilir Mi?

Ipekarzu

Apartman dairesinde oturduğumuz için erkek köpek çekiyor ve komşular şikayetçi bu durumdan 8 aylıkken kısırlaştırılabilir mi ve fiyatı be kadar acaba?

7 CEVAP

batuouv7474

Benim kmpeğimde dişi apartmandayım aynı şekilde bendede çis sorunu var daha 3 aylık dışarıya cıktıgımızda çiş yerine yerde ki şeylerı yemeği tercih ediyır bu durum cok canımı sıkıyor nasıl önüne geçebilirim ?

burlo

bence yaşı dolmadan kısırlaştırmayın. arkaşımın köpeği var ve kısırlaştırıldığında gelişiminin durduğunu söyledi. en iyisi yaşını beklemek. ayrıca dişi köpek kısırlaştırmak erkeğe göre daha pahalı. yaşadığınız yere göre ortalama 500-1000arası değişir.

batuouv7474

Benim kmpeğimde dişi apartmandayım aynı şekilde bendede çis sorunu var daha 3 aylık dışarıya cıktıgımızda çiş yerine yerde ki şeylerı yemeği tercih ediyır bu durum cok canımı sıkıyor nasıl önüne geçebilirim ?

batuouv7474

Benim kmpeğimde dişi apartmandayım aynı şekilde bendede çis sorunu var daha 3 aylık dışarıya cıktıgımızda çiş yerine yerde ki şeylerı yemeği tercih ediyır bu durum cok canımı sıkıyor nasıl önüne geçebilirim ?

batuouv7474

Benim kmpeğimde dişi apartmandayım aynı şekilde bendede çis sorunu var daha 3 aylık dışarıya cıktıgımızda çiş yerine yerde ki şeylerı yemeği tercih ediyır bu durum cok canımı sıkıyor nasıl önüne geçebilirim ?

batuouv7474

Benim kmpeğimde dişi apartmandayım aynı şekilde bendede çis sorunu var daha 3 aylık dışarıya cıktıgımızda çiş yerine yerde ki şeylerı yemeği tercih ediyır bu durum cok canımı sıkıyor nasıl önüne geçebilirim ?

Ipekarzu

pek sorununuzu anlayamadım!