Abartıyor Muyum?

Khajiit

Yaklaşık 2 hafta önce yavru bir kedi sahiplendim ve onu çok seviyorum o da beni sevdiğini fazlasıyla gösteriyor. Yalnız şöyle bir şey var ki;
Onun her şeyin en iyisine sahip olmasını istiyorum. Mamanın en iyisi kumun en iyisi tarağın oyuncağın en iyisi.
1 2 saatlik araç yolculuğu yapmam gerekiyordu başka bir şehirde kalacaktım. Akşamdan sakinleştirici kedi müziği indirdim ve cd hazırlayıp yol boyu piano& klâsik müzik parçaları çaldım arabada ayrıca onun hem vücut hem zihin olarak daha sağlıklı olabilmesi için sürekli yerli yabancı kaynaklardan bir şeyler okuyorum
Kızıma kokmasin diye sigarayı epey azalttım evde içmek zaten yok
Kız arkadaşım, her ne kadar belli etmese de kızımı kıskanmaya başladı " bana hiç bu kadar vakit ayırmıyorsun, ben hastayken başka odaya gidip oyun oynamıştın ama kedi sıkılmıştır diye hemen eve gidiyorsun " gibi trip atıyor.
Daha önce ben Eskişehir'de yaşarken evimi geçici yuva olarak kedi ve köpeklere açıyordum ancak ilk kez baba oldum sayılır belki onun heyecanıdır bilmiyorum ama acaba abartıyor muyum bilemiyorum

9 CEVAP

burlo

hayır abartmıyorsunuz sevgiliniz abartıyor. kedi kıskanmak mı ? daha neler :d bir evlat ediniyorsanız 'elinizden gelenin' en iyisini yapmakla yükümlüsünüz. bence bu tutumda devam edin kediniz mutluysa siz de mutlusunuz.

Tikih

Bana göre abartmıyorsunuz. Hatta böyle birşey yapmanız çok güzel. Kedinize değer verdiğinizi belli ediyorsunuz

lamiaaslan123

Bence de abartmıyorsunuz. Ama sevgiliniz biraz FAZLA abartıyor bence. Sizin kedinizi düşünmeniz harika bir şey bence

lamiaaslan123

Bence de abartmıyorsunuz. Ama sevgiliniz biraz FAZLA abartıyor bence. Sizin kedinizi düşünmeniz harika bir şey bence

gizemesersoy

Gerçekten abartmiyorsunuz siz sevmeyi bilen birisiniz ve kız arkadaşınız şanslı bence. Bu ilgiyi çocuğuna göstermeyen aileleri garipsemeliler sizi değil. Ben de inanın aynıyım. Tatile gitmem oğlum üst üste yol çekmesin diye, tüm ev ona amade. Herşeyimiz ona göre. İyi ki var. Evladım gibi.

sdfkllli

sizin kediniz icin yaptiginiz seyleri esimle beraber yapiyoruz aramizda yatiyor , karsilikli gecip oyuncaklariyla oynatiyoruz , yalniz kalmasin diye eve kosa kosa gidiyoruz veterinere asilara beraber gidiyoruz ayrica beraber sokaktaki kedileri besliyoruz . yani sevgiliniz size uyum saglasa mukemmel zaman gecirirsiniz .

guineapigela

Sevgiliniz aslinda kedinizi kiskanmiyoe ona verdiginiz ilgiyi ondada gostermenizi istiyor. Bu epeyce normal bir durum evet biraz akla ziyan birsey ama bence ikisini e de syni seviyede ilgi gostermek hem kiz arkadasinizi hemde iliskiniz icin onemli rol oynar

Elifinkedileri

Bu devirde saf sevgiye sahip birisini bulmuşken kıskanmak ne kadar doğru bilemedim. Gün gelip insanlar ardına bile bakmazken sadece yanımızda minicik dostlarımız kalıyor. Dilerim kız arkadaşınıza sizdeki sevginin birazına dahi olsa sahip olur

Reyhankoca

Ne mutlu size.benim kızımda kedilerimi kıskanıyor .onları daha çok seviyormuşum