Kısır Erkek Kedi

Elifinkedileri

Kısırlaştırılmış erkek kedi mamalarında kalsiyum oranı en fazla ne kadar olmalı?

6 CEVAP

gizemesersoy

1den az olmalı. 0.7 civarı falan güzel olur. Neden sordunuz acaba

gizemesersoy

Matisse kısırlaştırılmış somonlu deneyiniz mi o da aşar mı maddi olarak

melikealgin

Reflex vermeyin full tuz

Elifinkedileri

Yok sadece bu seferlik verdim yeni mama alana kadar uygun fiyatlı oldu büyük paketi o yüzden almıştım. Teşekkür ederim

Elifinkedileri

Mama değişikliği yapmak istiyorum ama o kadar düşük oranlarda sadece brit care var o da bana çok uyguna gelmiyor 4 taneler 10 kg paketlerde alıyorduk anca yetiyordu bu zamlar yüzünden ne yapacağımı şaşırdım. En son reflex aldım beğenmediler aç kalmamak için yiyorlar kıyamıyorum

Elifinkedileri

Baktım şimdi ama onunda içeriğini mısır mısır unuyla doldurmuşlar :( sanırım brit care alacağım orta segment bir mama yemiş olurlar en azından diye düşünüyorum :(