Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası Hapşırık

livanurcelik

1 yaşında dişi kedimi 11 gün önce kısırlaştırdık, yemesi içmesi tuvaleti herşeyi çok iyi ve sorunsuz fakat çok fazla hapşırmaya başladı üst üste 2-3 kez olmakla beraber gün içinde çok fazla hapşırıyor. Yarın veterinerimize gideceğiz, başına daha önce böyle bir olay gelen var mı ya da bir bilgisi olan, ciddi bişey midir acaba

5 CEVAP

Bilgos

benim kedilerimin burnu da akardı hapşırırdı da ama hiçbirşey olmazdı büyük ihtimal normel bir nezledir yani büyük ihtimalle ciddi değildir

Bilgos

benim kedilerimin burnu da akardı hapşırırdı da ama hiçbirşey olmazdı büyük ihtimal normel bir nezledir yani büyük ihtimalle ciddi değildir

Bilgos

benim kedilerimin burnu da akardı hapşırırdı da ama hiçbirşey olmazdı büyük ihtimal normel bir nezledir yani büyük ihtimalle ciddi değildir

livanurcelik

teşekkür ederim ☺️

Burda da https://kediblog.com/disi-kedi-kisirlastirma-operasyonu/ dişi kedilerin kısırlaştırmalarıyla ilgili bilgi verilmiş hapşırıkla ilgili bir detay yok muhtemelen hastalanmış dostumuz :)