Kedinin Cinsi Nedir?

Bilgos

merhaba bizim sokakta iran cinsine çok benzettiğim bir kedi var acaba bu iran kedisi mi çünkü davranışları da aynı iran kedileri ile(Azman)

6 CEVAP

Alicveben

Bende İran diye dusunuyorum

Yüzünü göremedim ama İran kedilerinin basık bi yüze sahip. İran kırması

Büyük ihtimalle ev kedisi kaçmış ya da terk edilmiş bir kediye benziyor

Bilgos

zaten eskiden yan komşumuzundu bakamıyınca ise yan apartmanımızdaki kapıcı ve şu an lise veya ünüversiteye giden bir kız bakıyordu şimdi ise ben bakıyorum tüm aşıları tam.

Bilgos

zaten eskiden yan komşumuzundu bakamıyınca ise yan apartmanımızdaki kapıcı ve şu an lise veya ünüversiteye giden bir kız bakıyordu şimdi ise ben bakıyorum tüm aşıları tam.

Bilgos

çok asildir kendisi (ayıp olmasın ama kedi yaşına göre 100 ü geçiyor çünkü 16 yıldır burada (antika gibi))