Kedimin Gözü

kurban1525

Herkese merhaba, kedimin sağ gözü arada sırada yaşlanıyor, ağlıyor gibi duruyor, bazen de o gözü yarım kapalı duruyor. Uykusundan vs de olabilir belki ama yaşayan tecrübe eden varsa diye bir sormak istedim. Teşekkürler.

5 CEVAP

Elaay

Evet o şekilde yapıyorum bende.

Elifmuzeyyen

Bizim kedilerde de oluyor enfeksiyondan dolayi sizinki herhalde ev kedisi gerci bizimkiler bahcedeler aslinda icerde olanlarda da oluyor düşününce. Çayla temizleyin bir de exocin goz damlasi ve tobrased goz kremi veya terramycn goz kremi kullanabilirsiniz

Elaay

2 gün önce benimkinin de gözü kızardı sulandı baya ağlar gibi oldu. Pamuğu çaya sokup gözünü sildim 2 saate düzeldi. Kesinlikle bir deneyin. Veterinerimizde arada çayla gözlerini sil iyi olur demişti.

kurban1525

Tamam deneyeceğim çok teşekkürler herkese :)

kurban1525

Bir sey soracaktım ben çayı akşam bardağa koydum, sabahleyin de pamuğu bandırip kedimin gözüne sürdüm. Acaba doğru mu yaptım?