Sokakta Bir Kedi Gördüm Benden Ayrılmıyor Ama Hasta Ölümcül Olabilir Mi Veterinere Götürmem Lazım Mı

çok oyuncu idi ancak havalar soğuduğundan beri öksürüyor nadiren de olsa kusuyor ve hapşırıyor bide sırtı aniden havaya kalkıp iniyor.Endişeleniyorum her gün ölcek kaygısıyla yaşıyorum veterinere götürmeli miyim yoksa vitmin ağzına versem yani yedirsem olur mu? (okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim)

4 CEVAP

sdfkllli

veterinere goturmelisiniz vakit kaybetmeden

Avifors

Bence de veterinere götürmelisiniz hem belki kediciğin sorununu anlayabilirsiniz hem de kafanızdaki sorunlar gitmiş olur :)

Avifors

sorunlar>
*Sorular demek istemiştim :)

minnossever1

acilen veterinere götürün