Yavru Kedim İnanilmaz Saldirgan Ve Hiperaktif

eylem35

Dün geceden beri 5 haftalik kedime bir haller oldu. Tam bir sevgi yumagi olan, kendini sevdiren ve kucagimdan inmeyen cocuk canavar kesildi basima. Dünden beri sakinlesemiyor, sürekli isiriyor (sert) tirnaklarini geciriyor, kucagima aldigimda kendini ordan oraya atiyor inmek istiyor. Asiri hiperaktif yerinde durmuyor, durduk yere saldiriyor ve bana dik dik bakiyor. Neden böyle olmus olabilir? Dün gece böyle yaptiginda kizdim ona biraz bagirdim cünkü canimi cok yakti. Ona mi kinlendi acaba? Ama bu davranisi ondan önce basladi. Evde ufak tefek dekorasyon yaptim degistirdim, yoksa düzeni mi bozuldu? Ama bana geleli daha 1.5 hafta oldu, hic böyle degildi bu cocuk. Dünden beri yerine baska bir kedi geldi sanki. Nasil sakinlestirebilirim onu?

2 CEVAP

Khajiit

Bence onu bir süre rahat bırak kucağına almaya çalışma, mamasını elden yedir güveni yerine gelsin

Kubrakitty

Ben de aynı dertten muzdaribim. 1 saat önce aşısını yaptırıp geldim veteriner kliniğini birbirine kattı. Onun dışında da saldırıyor. Benim kedim 3 aylık bu arada. Şimdiden ellerinle oynamasına izin verme ki büyüdükçe daha beter oluyor. Ben nasıl uysallaştıracağım bilemiyorum