Arkadaslar Merhaba Kopeklerde Onurilik Fitiginda Ne Yapilmali

SermSerma

2 aydir mia olumle kalim arasinda mucadele ediyor perisaniz kalca çatlagiyla basladik uzerine yemek borusu genislemesi ve usutmeyle mucadele ediyoruz un8versiteyede goturduk bir suru ilaclar antibiotikler fakat 2 aydir balgam durumu gecmiyor agzindan kopukler geliyor uzun sure damardan sivi verildi son care emar cekildi onuril8g8bde 4 fitik varmis uyutmayi bile onerdiler nasil yapabilirim dunyamiz yikildi hepimiz ailecek direniyoruz ama öyle acilar cekiyorki simdi ankarada bir cerrah varmis ona yolladik emar sonucunu dua ediyoruz ne olur bir akil verin bildiginiz bir seyler varsa yardimci olun enekli bir insanim maddi açıdan da bittim bir cana bağlanmak ne zormus cok acı cekiyorum

1 CEVAP

Tikih

öncelikle çok ama çok geçmiş olsun . benim rotwelir cinsi bir kızım vardı. malesef oda ağzından köpürte köpürte kusuyordu . bizimki safra kusuyordu. sizinle aynı acıyı yaşadık bizde. 1 hafta boyu hergün serum taktılar fakat malesef 2 ay sonra yani 6 yaşında hayatını kaybetti........... inşalah sizinkide öyle olmaz . çok dayanılmaz bir acı ...