Yavru Kedim Sürekli Uyuyor

Busrasativa

Yine bir sorunumuz var kedim sürekli uyuyor mama yiyor su içiyor tuvaletini yapıyor sonra uyuyor sürekli bu şekilde yavru olduğu için uyuması çok normal diyorlar ama yinede endişeleniyorum

2 CEVAP

Busrasativa

Uyumaktan yemek bile yemiyor bende takıyorum

Tikih

hiç merak etmeyin özellikle iran , british , scottish vb. kediler harekeysiz olurlar . fakat tabi yavru oldukları içinde büyümek için enerjiye ihtiyaçları var . bu uyuma süreci 1,5 aylıktan 3 , 4 aylığa kadar sürebilir . bu sürede yeterli enerjiyi alıp hızlı büyüyecektir minnak. hiç ama hiç endişelenmeyin . şuan 5 kedim var ve hepsinin yavruluklarını ben biliyorum . içiniz rahat etsin