Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Tuvalet Problemi

Assli
Assli

299


Köpeğim tuvalet eğitimi almış olmasına rağmen kısırlaştırma operasyonu sonrasında 15-20 gündür eve idrar yapmaya başladı.
Bazen gözümüzün içine baka baka yapıyor hatta bu işlemi :) Günde 3 defa dışarı çıkıyor olmasına rağmen son zamanlarda böyle bir problemimiz var, sizce neden olabilir ve çözümü için neler yapılabilir?


3 Cevap

mlsulgr
mlsulgr

247


hormon değişikliliğinden olabilir,kısır olduktan sonra çoğu köpekler anlık değişime uğruyorlar,zamanla geçebilir ama bu sorun sana sorun yaratacaktır :/


Ezgii94
Ezgii94

862


Ilk nasıl onu alıştırdıysan öyle yeniden eğit damla kullan istediğin yere yapması için. Veya yemek yedikten sonra direk Yürüyüşe Çıkarın.


zeynosece
zeynosece

2898


Bezleyin en azından tekrar tuvalete alıştırana kadar benim kızım da bana kızdığında olmadık yerlere çişini kakasını yapıyordu gerçi bizimki daha yavru biraz farklı durumlar ama rahat ediyorsunuz inanın bir de sizinkinin eğitimi de var yeniden alışması daha kolay olacaktır hem sizin açınızdan da daha az yıpratıcı olacaktır inanın bana :) şimdi belirli bir bölgesi var oraya yapıyor bezli olsa da olmasa da


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
557 Görüntüleme
3 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor