Uygun Fiyatlı Ve İyi İçerikli Kedi Maması Tavsiyesi?

kedipatisii

Bir çok başlığı okudum fakat herkes tam bir uzlaşma göstermemiş. Birinin beğendiği mamayı diğeri içerik bakımından yetersiz bulmuş. Bu yüzden yeni kedi sahiplenen birisi olarak kafam çok karıştı. Bir yandan tavuklu mama almakta istemiyorum tüy dökümünü arttırdığı söyleniyor ve kedimin tüylerinide şu ana kadar kullandığım tavuklu mamadan kaynaklı döküldüğünü düşünüyorum.
Yaklaşık olarak 1,5 kgsi 50 lira civarında olan, aylık bana masrafı 50 lira olacak ve bir ay yetecek mama öneriniz var ise çok memnun kalırım. Veteriner benefit'i önerdi ama satış politikası diye düşünerek emin olamadım.

10 CEVAP

Terranova

Reflex'i direkt unutun. Üst segment mamalara göre nispeten daha uygun fiyatlı, orta üst segment mamalar; Profine, Brit Care. Daha da uygun olsun derseniz de Matisse.

Ozaman üzülerek söylemek zorundayım prof mamaya geçiceksin royal canin mamayı bütün yavru ve yetişkinler sever nedeni içindeki şeker oranından ama sağlıklı değil tabiki şeker oyüzden profine tavsiye ederim daha bugün xxx sitesinden 73 tl ye 2 kg lük aldım yanında da 2 paket yaş mama hediye verildi normal piyasa fiyatı 100 tl civarı ama araştır bulursun uyguna

Terranova

Reflex vb. mamalardan çok daha iyidir. Fiyatına göre, içerik olarak başarılı bir mamadır.

INH

Purina friskiesi öneririm. Fiyatı orta. Benim kedilerim çok seviyorlar.

kedipatisii

Kedim 4 aylık civarı bu arada

Uygun orta standart birşey istiyorsan reflex kedi mamasını dene derim aa yok daha iyi olsun diyorsan ben kesinlikle prof mamalardan almanı tavsiye ederim profine yada brit care hem içerik olarak gayet iyiler öle hillss veya royal canin almana gerek yok benim şahsi fikrim profine kedi maması

kedipatisii

Reflex kedi mamasini denedim fakat sevmedi zorla yiyor :/

kedipatisii

Golosi nasıl peki?

gizemesersoy

Merhaba, golosi çok iyi değil. Dendiği gibi brit care öneririm, olmazsa matisse de çok iyi, çok popüler olan proplandan Royal canından cok daha iyi ve ucuz

ecewozcan

brit premium guzel