Köpeğim Sizce Kanli İshalmi

guineapigela

Bi sabah kalktigimda diskisinds bir miktar kan vardi ve ishaldi sonra daha fazla ishal olmaya basladi ama kan yoktu ben olmadigini dusunuyorum ama sizce neden kan vardi

5 CEVAP

melikealgin

Kabızlık problemi yaşıyor muydu ? Zorlamadan dolayı da olabiliyo

sewdaozz

Kanlı ishal olsaydı köpeğinizin hareketlerinden anlardınız. Kanlı dışkı yapmadan önce yürüyemeyecek kadar halsiz oluyor. Yeme içme kesiliyor. Ordan anlasılırdı. Siz yinede bir veterinere gösterin. Kanlı ishal olmasada başka birşey olabilir. Çok geçmiş olsun

kendiniz de söylediğiniz gibi ishali var ve kanlı diyorsunuz yani kanlı ishal oluyor diye düşünüyorum.

guineapigela

Ama ben sadece bir defa ve az miktarda gordum daha sonrada bidaha olmadi o yizden boyle bir soru sordum yinede tessekurler

guineapigela

Evet bende dusunmustum ara sira zorlaniyordu tesselurler