Köpegim Tümör Ameliyatı Olacak Galiba Öneri Lütfen

CiHANN

Arkadaşlar fotoraftaki gibi anal bölgesinde başlarda ufak bişe çıktı ve çok hızlı bir şekilde büyüdü her zamanki gittigim veterinere götürdüm bu bizim altından kalkabilecegimiz bişe değil acilen Ankara üni veterinerligine götürün dediler orda ise rivanel toz ile 1000mg antibiyotik kullanın duruma göre bakalım dedi antibiyotik bitene kadar kullanıp bölgeye rivanel toz uyguladım gözle görülcek şekilde küçüldü fakat antibiyotik bittiginde rivanol toz kullanmaya devam ettim geri eski haline döndü ve kanama yapmaya başladı bi iki özel yerede gösterdim kimisi kanser kimisi tümör kimisi ise sadece gelişmiş anal kasesi diyor kilosunu soruyolar 21kg deyince 600 tl ye ameliyatla hallolacagını söylüyolar öğrenci oldugumdan mütevellit melonun aşı ve yemegini karşılamakta zorlanmasamda bi anda 600tl veremiyorum zaten bursum belli kredi kartımda yok malesef bi arkadaşım kendisinini daha yeni belediyeye ameliyat için köpegini verdigini sende yapabilirsin ücretsiz dedi fakat 15 gündür onun köpeginden ses yok orda hastalanmasındanda korkuyorum aşılara tam olsada sizin bildiginiz bir yer varmı ankarada ameliyatı ucuza yada senetle filan yapacak bir yer veyahut başka bir çözüm ?

2 CEVAP

Elifinkedileri

Elvankentte atakent veteriner kliniği var Emrah bey çok iyidir ona sorabilirsiniz. Çankaya tarafında var birde sancak veteriner kliniği fatih bey ilgileniyor o da gayet iyidir ikisinede sormanızı tavsiye ederim yardımcı oluyorlar genelde

CiHANN

Atakent veteriner klinigi ile konuştum saolsunlar çok yardımcı oldular ama tümörün iyi yada kötü huylu olmasına bağlı bunuhn için patolji lazım oda devlette mümkün dedi Ankara üniversitesi veterinerligide 650 tl ye yaparız dediler 250tl kullanılan eşyalar 400 tl de ameliyat ücreti istediler mecburen bi yolunu bulup yaptırcam artık