Zylexis İğne Yaptıranlar

Elaay

Daha önce kedinize zylexis iğne yaptırdımızöı? Veterinerimiz bağışılık için oldukça etkili olduğunu kedimin aşzında çıkan yarayı dahi engelleyeceğini söyledi. 15 gün arayla 3 kere yaptıracağım bir iğneymiş. Taneside 90 lira olan bir aşı. Sizler daha önce yaptırnızı mı acaba?

6 CEVAP

Sahsimuhterem

daha pahalı diye hatırlıyorum ben bende vetime sormuştum bağışılık sistemini temmelliğe sevkeder diye pek olumlu konuşmadı.

Friolero

Evet biz de 90 liraya yaptırmıştık. 3 kez tekrarlamıştık. Veterinerimiz aynı sizin söylediklerinizi söylemişti.

GizemAltan

Xylexis yaptırdım, ama kesinlikle 90 tl değil fiyatı, Eylül ayında yaptırmıştım. Bağışıklık sistemine gerçekten iyi geliyor.

Magdelinay

Muhtesem oldu iki kedimde de hastalikta streste kalmadi cok rahatladim 8 aydir veteriner yuzu gormedik cok şükür

Fatiko

Güzel bir iğne biz 1 3 ve 5. Günler yaptırmıştık.

akarhan35

Yaptırdıktan sonra ishal durumu oldu mu acana yavru köpeğimde ishal sorunu vardı veteriner bu aşıyı önerdi ve flagyl şurup aşıyı yaptırdım ilk gğn ishal uaptı gene şurubun etkisi ile düzeldi sonra fakat diğer iki dozdaysa sonra ishal yaptı normalmfiit