Royal Canin, Proplan, Britcare, Profine Arasında Yavru Kedi İçin En Uygunu?

kedipatisii

Bu markalardan hangisi içerik bakımından yavru kediye daha uygun ve kaliteli? Satış maksadıyla şişirilmiş mama almak istemiyorum.

3 CEVAP

Terranova

Profine ve Brit Care harici diğerlerini geçiniz. Rc ve Proplan, satış maksadıyla şişirilmiş mamalar.

Khajiit

Her mama için kötü diyen de var iyi diyen de var. Ben kedimi 15 gün öncesinde sahiplendim, aslında nd almak istiyordum ancak tarağı, evi şusu busu derken 15 gün içerisinde 600 700 lira masraf yaptım o yüzden bu site üzerinden proplan junior siparişi verdim mama ölçü kabı gibi hediyeleri de var.
Dediğim gibi her mama için iyi diyen de var kötü diyen de.
Taste of the wild de araştırabilirsiniz

kedipatisii

Bende öyle düşünmüştüm. Dediğiniz gibi bir kaç kişidende duydum o mamaların aslında o kadar para etmeyeceğini. Brit care almayı düşünüyorum umarım bizimki sever :/