İdeal Kısırlaştırılmış Erkek Kedi Maması

gizemesersoy

Lütfen kriterlerinizi yazar mısınız, önerilerinizi de alırım. N&D alayım dedim %46protein orijen fit&trim alayım dedim %44protein. Bu sağlıklı mı? Kedim tembel çünkü. Çok az oyun oynar. Ben üşendigim için değil korkak bir kedi oynarken kolayca koşar koltuğun arkasına orada uyuyakalmışım saatlerce. Birlikte sokağa da çıkamıyorum gerçekten aşırı korkak bir kedi sokağa atıldığı için nefret ediyor sokağa çıkmaktan kutusunda bile.

5 CEVAP

Feronia

Now Fresh

gizemesersoy

Proplan iyi bir mama değil. Onu kullanacagima matisse kullanmaya devam ederim.

Feronia

Naturea

gizemesersoy

O fazla kalorili gibi

Gizem2125

Proplan steril