1.5 Kg Yavru Kedi Maması Alacağım Sizce Pro Plan Mi Yoksa N&D Mi Alayım Öneriniz Varmı?

Emre95

Kedimin maması çok kez değişti çünkü aldığım mamaların iyi olmadığını düşündüm artık sürekli aynı mamayı almak değiştirmek istemiyorum veterinerimde böyle olmasını söyledi sizce Pro plan mi yoksa N&D mi alsam?

16 CEVAP

sdfkllli

bu arada haftada iki üc kere yogurt tuketmesi kemik sagligi icin ve bagirsak florasi acisindan super olur .