Kedimin Cinsiyeti

ziley79

Kedimi erkek olarak sahiplendik son anda dişi olabileceği söylendi dişi mi erkekmi meraktayız

18 CEVAP

Terranova

Kedinizin kendisini temizleyebilme hususu, şuan için cinsiyetinde daha önemli gibi sanki

zuhall

Arkadaslar kedi henuz cok kucuk. 2aylik bile gorunmuyor. Kendini temizleyememsi cok normal suan annesinin onu temizlemesi ve ogretmesi gerekti. Zamanla ogrenecektir. Bu sure icinde tualet sonrasi oncelikle kendini temizlemesine izin verin sonrasinda nemli bir pamukla kalan temizligi siz yapin. O zaten islaklik hissedince yine temizlemeye devam etmeye calisacaktir.

Eymentalay

Poposunu temizlemesi için fısfısla su sıkın bunu sürekli yapın bir süre sonra temizlemeyi öğrenir ben bu şekilde öğrettim

Mayis1

Daha küçük belli olmayabilir. Biz 3.5 aylık olunca net olarak anlamıştık. 4 ü de dişi demiştik 3ü erkek çıktı. Buraya bir bakın ama ben 2 aylıkken bu resimlerden dişi olduklarını düşünmüştüm. Skrotum çok belli olmuyordu. Ayrıca dişi çıkarsa sizin için bir şey değişmez umarım. Biz de yavru kedilerimizden birini dişi sanıp vermiştik erkek çıktı.

Mayis1

Ayrıca kediziniz poposunu iyi temizleyemiyor galiba. Kendini temizlemesi için Yaşı erken değil ama nasıl alıştırırsınız bir fikrim yok.

zuhall

disiye benziyor.

ziley79

Sadece merakımız ve bilgisizliğimizden sordum cinsiyetini yoksa cinsiyet ayrımımız yok o artık hep bizimle ister dişi ister erkek olsun çocuklar oğlum diye seviyor bende emin olalım diye sordum cevaplar için teşekürler

cakil19921

yüzde yüz dişiiii

cakil19921

emin olabilirsiniz disi bir kedi benc cok kedi baktıgm icin anlayabiliyorum

Çok küçük olduğu için anlaşılmayabilir şimdilik ama ben dişi görüyorum

Terranova

Edit:İmla

melikealgin

Kediniz kendini yalamıyo sanırım bunu da bir araştırın derim.Ben dişiye benzettim

ziley79

Dediğiniz gibi pamuğu ıslatarak silmemize rağmen arada olabiliyor ve daha çok minik ele avuca sığmıyo kıpır kıpır ve tam 2aylık olunca veterinerimizle randevulaştık cevabınız için teşekürler