Yavru İçin Vitamin

Khajiit

Kedim 2 aylık. Daha sağlıklı tüy ve vucut gelişimi için vitamin takviyesi kullanmayı düşünüyorum. Bu sitede gimcat yavru kedi vitamin macunu var. Başka önerisi olan var mı? Yada kullanmalı mıyım?

4 CEVAP

ursaminor

Biz mutamin, baby paste, kitten paste, taurin, l-lysine, probiyotik macun veriyoruz. Ayrıca kalsiyum desteği olarak yumurta kabuğu unu ve fcv atlattığı için her gün immun 44 şurup veriyoruz. (her gün iki pompa mutamin, immun44 0,5mg, kitten paste 2-3cm. Diğerleri aralıklarla veriyoruz.)

Mayis1

Ayda kaç gr taurin macun veriyorsunuz. 50gr bir ayda bitüyor mu

Sudeckmkc

Aminosol kullanıyoruz biz günde 7 8damla

Khajiit

Yazılan destek besinlerine bakacağım. Cevaplar için teşekkür ederim