Bu Köpek Sizce Kaç Yaşında!!!!!!???????

newdog

Bu rott sizce kaç yaşında eski sahibi 13 aylık olduğunu dedi ama ben pek inanmadım ve sırtında 1-2 beyaz tüy var

11 CEVAP

Elifmuzeyyen

Bu kopekler buyuk irk grubunda yer alir. Goldenlar gibi düşünün onlar da cok buyuk gozukurler bu kesin 2-3 yasindadir dedigimiz bir kopus 1 yasinda veya aylik cikabiliyor. Bu kopegi gorunce sizin yazinizi okumadan önce 1 yasinda olabilir diye gecirdim icimden ama dislerine bakarak veterinerler anliyor onlara sorabilirsiniz ki eski sahibinin bu konuda yalan söylemesini gerektirecek bir sey bence yoktur neden desin ki? Tuylere gelince 1-2 tane olabilir sonucta 12-13 yaşındaki kopusler goruyorum instagramda onlarda da tuyleri bembeyaz olmuyor sonucta

Elifmuzeyyen

Satin alinmaz bu esya mi? Satin almadigini dusunmek istiyorum soruyu soran arkadasin. Ayrica yasli olabilir sahiplenilmemeyi mi hak ediyor yasi buyuk hayvanlar? Katılmıyorum buna iyi dusunmek istiyorum dogru söylüyordur umarim

Elifmuzeyyen

Satin aldiysaniz onun yalan soylemesinden daha buyuk bi problem sizin satin almanizdir zaten

guineapigela

newdog a katiliyorum bazi kotu niyetli kisiler hayvan satmanin yanlis birsey oldugunu bile bile hemde onu satabilmek icin bazi yalanlar uydurabiliyor. Yasli kopek te olsa yavru da olsa kopekler can dostlarimizdir. Umuyorumki siz parayla almadiniz.. Parayla almadiysaniz sahibinin söylediği dogrudur yavru kopeklerdede beyaz tuyler olabilir bu sadece yaslandiginda beyaz tuy olur diye bisi yok yani...

newdog

satmak için demiş olabilir ? yaşlı köpek alınmaz veya çok para verilmez düşüncesiyle

newdog

ama veteriner e götüreceğim yaşını öğrenmek için

mocha06

-,-

Bu kopek 3 yasında agzından anlayabilirsiniz ve yanaklarından

guineapigela

Bu pekta görünüsten anlayabilinecek birsey degil ama bana da 3,4 gibi geldi ama hic emin degilim

guineapigela

Veterinere danismak gerekir

Veterinerler de tam yaş soyleyemiyor ortalama bir yaş soylerler ama en az 3 4 gibi duruyor