Kedi Sahiplenmek İstiyorum?

zeynepku

Merhaba,
İstanbul Ümraniye Çekmeköydeyim. Bir kedi sahiplenmek istiyorum.

Teşekkürler

3 CEVAP

mimimomo

merhaba, bizde hala verilik 2 yavru var, site bahcesinde korumaya calisiyoruz. 28 temmuz dogumlular, disi :) (libadiye tarafinda duserse yolunuz bi bakabilirsiniz bebislere)

mocha06

ilanlara bakın burda yazmanız bişey ifade etmiyor

mimimomo

ek: ilan da vermistim (profilimden inceleyebilirsiniz) ama arayan soran olmadi tabii ki: ))) ben de buradan aradigini ileten arkadaslara hatirlatmada bulunuyorum :)