İran Kedi Cinsinden Sahiplendirilmek İstiyorum.tekirdağ'dan Ulaşırsanız Sevinirim

Neslihann59

Yavru ya da genç dişi olması tercihen

13 CEVAP

mocha06

PARDON DA,3 ODA 1 SALON DA İSTER MİSİNİZ?!?!? BU NEDİR YA NASIL BİR CEHALETTİR BU

guineapigela

Bu kadarda sert olmayin. Belki arkadasin iran cinslere karsi bi ayri hosnutlugu vardir ki bu biraz yanlis ama diyebilecegimiz bisey yok. Onun secimi... kiz erkek istemeside onun secimi yavru istemeside onun secimi..... Herkes herkes gibi degil.

guineapigela

Burada bir insani sadece yavru ve disi kedi istedigi icin agizina geleni saydiramazsiniz

Khajiit

Şikayet ettim umarım ban yersin

Neslihann59

Ne saçma düşüncedesiniz ben dişi olanları sevdiğim için tercihen dedim ayrıca kısır olması benim için fark etmeyecek yalnızca bana arkadaş olacak bir kedi buyütüp beslemek istedim art niyetli olanlar sizlersiniz

Elifmuzeyyen

Disi olsun bi de dogurtup başkalarına da satarsiniz veya verirsiniz herhalde. Bunu yapmamalisiniz bu hayvanlari uretip duruyorlar herkes bununla mucadele etmeye çalışıyor farkinda misiniz?

Elifmuzeyyen

Saydırmak mi? Agzina geleni saydirmak dusunmeden hakaret iceren kotu cumleler kurmaktir anlamini bilmiyorsunuz herhalde. Cins takintisi olanlara hep soyledigim ve söyleyeceğim şey odur bu art niyet değil o canlari düşünmek. Sizin adlandirmaniz kendinizi hakli cikarmanizi saglamiyor malesef. "Satin alma sahiplen" diye butun sayfalar mucadele ederken ve burasi da sahiplendirmeyi de iceren bie platform olduguna gore bunu diyebiliyoruz ve diyecegiz. Onlar esya degil ismarlama olmuyor. Fikrinize katilmiyoruz diye art niyetli mi oluyoruz? Böylesi art niyetse pekala siz kendizinizi boyle rahatlatacaksaniz devam

Elifmuzeyyen

@guineapigela eksik ifade ediyorsunuz bir insana yavru ve disi oldugu icin degil sadece bir cinsi istedigini ve iran kedisi diye özellikle ismarlama belirttigi icin bunu söyledim ifade edin dusuncenizi ama dogrusunu gorerek ifade edin. Ondan sonra savunun birilerini ama karsi tarafin soylemlerini eksik yansitmadan kendinize gore yorumlamadan edin

Neslihann59

Lütfen rica edeceğim İran kedisine karşı hayranlığım üst seviye olduğu için özellikle belirttim yavru olsun istedim alışsın bana mutsuz olmasın diye ve dişi olmasını istemem de satmaktan ibaret değil daha yakin hissettiğim için . Burdan yazmamım sebebi de parayla satın almak istemediğim için belki birisi vermek zorundadır diye bir ihtimal yazdım. Olayların ırkçılık boyutuna geleceğini tahmin etmedim .

Alicveben

Ya cins olunca ne oluyor YÜZLERİ DAHA BASIK (BENİM İÇİN ÇİRKİN) OLDUĞU İÇİN Mİ İRAN KEDİSİ OLMASINI İSTİYORSUN BENCE SİZ TEKİR KEDİ SAHIPENIN

guineapigela

elifmuzeyyen beni yanlis anladiniz ben satin almanin yanlis oldugunu zaten belirttim karsiyim benim demek istedigim her insanin dusuncesine saygi gostermeliyiz ben belki arkadas disilerin bir ozelligini seviyordur ama siz sikayet etmişsiniz arkadasa uzuldum yani lutfen beni yanlis anlamayin

guineapigela

elifmuzeyyen beni yanlis anladiniz ben satin almanin yanlis oldugunu zaten belirttim karsiyim benim demek istedigim her insanin dusuncesine saygi gostermeliyiz ben belki arkadas disilerin bir ozelligini seviyordur ama siz sikayet etmişsiniz arkadasa uzuldum yani lutfen beni yanlis anlamayin

Sahsimuhterem

İran kedileri değerli(pahalı kediler)kimse parayla alıp size hediye etmez burda.Bende anlamıyorum sosyal medyada bir cins kedi dilenciğidir gidiyor hayrına cişns kedi istiyor ''hayvansever'' bir kısım ama yalvararak dilenerek!
İran kedisi özel bir ırktır özel yetiştirilir sıradan mama kullanamazsınız böyle bulamazsınız.

İster satın al ister sahiplen bu benim sorunum değil ;sonuçta herkes sokaktan kedi alıp beslemez ama hem iran olsun hem bedava olsun hem dişi olsun yok öyle bir dünya.