Kedimi Traş Edicem

Meryemmucrr

Merhaba kedimi traş edicem çünkü tüyler gerçekten çok uzadı ve veterinere yaptırmak istemiyorum çünkü anestezi veriyorlar bunun zararlı olduğunu duydum ve vidyolar izledim kedim beş aylık siZce traş etmelimiyim küçükmü sizce daha

4 CEVAP

Mayis1

Kışa giriyoruz bence tıraş ettirmeyin. Anestezisiz yapıldığını sanmıyorum. Mevsim geçişleri tüy dökebilir. Kaliteli bir mama, vitaminler, malt macunlar ve düzenli taramayla tüy sorununu en aza indirebilirsiniz. Daha küçük boş yere anesteziye gerek tok bence. Anestezisiz yapılsa da kışa giriyoruz gerek yok.

Khajiit

İran kedisi sahiplenirken tüylerinin uzayacağını bilmiyor muydunuz?

Mayis1

İran kedisi olduğuna dikkat etmemiştim. Tıraş tüy dökümünü azaltıyor diye biliyorum ama zamanı değil

Gul36

Tıraş ettirmeyin. Psikolojik ve fiziksel rahatsızlıklara sebep olabilir.