Yavru 1,5 Aylık Kedim Kuru Mama Ve Yaş Mama Yemiyor Ne Yapmalıyım ?

duygukab

Kedim yemek yemiyor

5 CEVAP

melikealgin

Evde haşladığınız tavuk veya ciger verin buna da hayir diyosa mutlaka sorun vardir

Mischka

Küçük kedim geldiğinde 1 buçuk aylık civarıydı, kuru mamaları lop lop yutuyor, yaș mama da yiyordu. Ben 3 aylığa kadar bunlara ilaveten günde 2, 3 defa birer tatlı kașığı ölçüsüyle kedi süt tozu hazırlayıp veriyordum.

Elifmuzeyyen

Kuru mamayi biraz et suyu ile islatsaniz acaba yer mi? Aslinda yas mamayi yemeyen kedi olmaz ama tavuk veya ciger alip verseniz pisirip belki mama markalarindan dolayıdır. Veya ishali kusmasi var mi

duygukab

Hayır ishal kusması yok.

Elifmuzeyyen

O zaman mamayi sevmemistir kusma veya ishal yok ise hasta degildir en azindan. Bu da iyi bir sey