Sanabelle Mi Bozita Mı Brit Care Mi

holyrana

hangisini tavsiye edersiniz? neden?

9 CEVAP

beautifulcat

Brit Care mamaları genel olarak taze et/protein kaynağı içeriyor. Vitamin/mineral değerleri de cabası. Açıkçası benim tercihim bu yönde.

Diğer ikisi hakkında pek bir fikrim yok ama brit care'in çok iyi olduğunu söyleyebilirim. İçeriği tatmin edici, temiz.

Terranova

Brit Care'nin bütün mamaları hipoalerjenik zaten. En azından iddiaları o yönde. Soya, mısır, buğday vb. tahıllar içermeyen her mama hipoalerjenik oluyor zaten. Brit Care'de bunları içermiyor.

Terranova

Brit Care. Nedeni; içerik olarak ikisindende daha temiz.

Emre95

Sanabelle ile Brit Care ikiside önde gelen markalar ama bozitaya yorum yapamıcam

Sahsimuhterem

Hatırlatma! arkadaşlar geçen içeriklere bakarken bazı markaların balıklı mamalarında kuzulu mamalarında %5 balık yada kuzu var iken %20 tavuk olduğunu gördüm yani paketin balıklı kuzulu gibi pazarlanmasına bakmayın içeriği tavuk çoğunun bence bu bile kaliteyi düşüren mamagüvenirliğini sınırlıyan bir konu.

holyrana

brit care’in hipoalerjenik maması var mı önerebileceğiniz

holyrana

brit care alayım o halde, teşekkürlerr

Altinoz

  1. Paket britcare gectim icerik acisindan kedim severek yiyiyor ve kakasi da fena degil ama proplana gore kakasi birqz daha yumusak bi tik daha kokuyo sanki ama olsun icerigi icime siniyor acikcasi