Bütçe Olarak ?

kedist

bütçe olarak en fazla 60 tl ilk bir bütçem var kısırlaştırılmış kedi maması hangi marka önerirsiniz ? sadece 1 aylığına bu fiyatlarda alabileceğim en iyi mamayı almak istiyorum sizce hangi marka ve mamayı almalıyım ?

4 CEVAP

kedist

kilo 5.5

kedist

3 yaşında 5.5 kilo kedim

aysegunerr

ProChoice 55-60 civarı. Matisse var biraz daha iyi 10-20 tl daha fazla. 10-15 kilo alırsanız daha hesaplı oluyor.

Mayis1

10-15 kg lik mamalardan alın. 5 ay yeter en az. Günde 70 gram verdiğinizi düşünürsek. 250₺ civarı matisse somonlu kısırlaştırılmış. Ayda 50₺ yapar. Profine, matisse, golosi de bu fiyatlarda.