Kedi Maması

Elifakilli

Ya arkadaşlar sordum ama net bir cevap alamadım, hem fiyatı beni zorlamayacak hem de sağlıklı bir kısırlaştırılmış kedi maması arıyorum. Obivan, LaVital, Reflex, Reflex Plus, Purina One, Purina Friskies ve Purina Cat bulabildiğim tek hem uygun hem de sağlıklı mamalar. Hangisini önerirsiniz ya da daha sağlıklı bulduğunuz ve fiyatı uygun olan bir mama var mı? Öğrenciyim ve kedimin sağlığını düşünüyorum.

6 CEVAP

eccakir

Mamanın içeriğinde et olmasına dikkat edin öncelikle çogu mamada et proteini veya yan ürünleri var. Uygun fiyatlı ve iyi içerikli olarak golosiyi tavsiye ederim.

Mayis1

Hiçbiri kaliteli değil. Profine, matisse nin 10 kiloluk mamalarından alın. 10 kiloluk bir mama5-6 ay yeter(yaş mama vs takviyesiyle) 10 kiloları 250₺ Civarı değişiyor. Ayda 50₺ yapar. Frskies bir hafta kullandım 1 ayda 40-50₺ yapıyor o da ve daha kalitesiz.

Feronia

ProFine (ProLine değil!!) öneririm.

Cldkgkcs

Burda söylenen tek bir şey olmıycak hani git şunu al gibi. Bu öneriler herkesin durumuna araştırmasına kedisinin sevmesine kadar değişir uzar gider. Bu yüzden açıp içeik okuyarak maddi durumunuza göre karar verin.

Elifakilli

Benefit, bozita, brit care, felicia, golosi, pro choice, profine bulduğum diğer mamalar lütfen yardımcı olun !

Cldkgkcs

*içerik