Yalvaririm Yavrular İcin Yardım Edin

mlkcan

Anneleri köpekler tarafından boğularak öldürülen 3 yavru kedi vardı ,birini yine köpekler saldırdı öldü 2 yaşıyor 1 dişi 1 erkek .az önce başka bir kediyi gözümüzün önünde 5 köpek öldürdü hiç bir şey yapamadık, 2 yavru çok korktu bahçede duruyorlar ve onlarında hiç bir güvenliği yok nolur lütfen sahiplenmek isteyen varmı çok aciiil, onlarında sonu kötü olmasın bir korunaklı yuva lazım

7 CEVAP

mlkcan

Köpekler de aşılı, küpeli sokakta besleyen sahipleri var ,ama kediler için tehlikeli annesi olmayan yavrular için iki kat tehlikeli

Elifmuzeyyen

Hem buradan hem de instagramdan sahiplendirme ilani vermeniz lazim eger instagram adresiniz yoksa sizin adınıza ben ilan verebilirim sayfalara. Size ulasabilecegimiz bir telefon numarasi ve kedilerin bulundugu yerin tam adresi il/ilce mahalle gibi bilgilere ihtiyac var.

Elifmuzeyyen

Eğer hesabiniz varsa @enivicivokkey @sokaklarbileyasakbile @haysev @hipder @candostumvar gibi hesaplara dm araciligiyla cocuklarin fotografini ve adres bilgilerinizi veriniz

Elifmuzeyyen

Hesabiniz yoksa buraya yazarsaniz bilgilerinizi veya mesaj olarak bana atarsaniz sizin adiniza ilan hazirlayip gonderip kucuk de olsa katki saglamak isterim

Cldkgkcs

Köpeklere hiç yemek kalmıyor heralde oralarda :(

Elifmuzeyyen

Bazi köpekler böyle yapabiliyor üzülüyorum onlar da sokaktaki vahsiligi sanirim bu sekilde öğrenmişler..

Cldkgkcs

Çok üzüldüm... Benim minnoşumun annesini de köpekler parçalamış