Merhaba Yardım Edermisiniz Muş Da İkamet Ediyorum Köpek Sahiplenme İstiyorum

s1978

Köpek sahiplenme k istiyorum Muş da ikamet ediyorum burda yok bana yardım edermisiniz

5 CEVAP

dilaykablan

Muş'ta öğretmenlik yapan ve gönüllü olarak varını yoğunu ortaya koyarak sokaktaki canlara bakan Zelal Hanım var. İlla cins olsun demeyip sokaktaki canlara bir şans vermek isterseniz kendisiyle Instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz.

https://www.instagram.com/zelalkarahan/

Elifmuzeyyen

Ne ücreti ya satilik esya mi bunlar? Onlara destek olmayın asla satin almayin. Sokaginizda bile bir suru kopek vardir yuva bekleyen onlara sans verin cins takintisi yapmayin nolur

Elifmuzeyyen

İnstagramda bir suru yuva arayan hayvan oluyor ozellikle civar yakin il veya ilcelerden nakil ile de sahiplenebilirsiniz. Burada da sahiplendirme ilanları oluyor il seçtiğinizde cikiyor buradan da bakabilirsiniz

Elifmuzeyyen

Suan petlebi de musa kayitli bir sahiplendirme yok ama yakin illerde olabilir gidip alabilme durumunuz var mi?

s1978

Gidip alma şansım yok yakın civar sürekli bakıyorum ücret istiyor insanlar