Balık Yağı

ilknrdaisy

Kedimin tüyleri döküldüğü için balık yağı kullanmaya basladik bugün. Solgar marka 700mg kapsüllerden aldım. Kullanan varsa günlük verilmesi gereken mg ne kadardır? Ben bugün kapsülün içinden yaklaşık 350 mg ını şırıngaya çekip içirdim.

5 CEVAP

Sahsimuhterem

Çok geliceğini düşünüyorsanız bir gün arayla verin her halukarda sorun olmaz doğal besin maddesi kimyasal değil :)

ilknrdaisy

Urun tam olarak SOLGAR OMEGA 3 700 MG

Sahsimuhterem

Günde bir kapsül verebilirsiniz mamaya karıştırabilirsiniz.

ilknrdaisy

700 mg çok gelir mi acaba diye düşündüm

beautifulcat

Haftada 3 gün her gün birer kapsül verilebilir :) Veterinerinize danışmayı ihmal etmeyin yine de