Çoğalan Yara

Hllclkkt

1 haftadır küçük bir noktayla başladı daha sonra yara büyüdü yüz bölgesinde çoğalmaya başladı yaralar ne olduğunu bilen varmı

8 CEVAP

Hllclkkt

Teşekkür ederim bende mantar olarak düşünüyorum veterinerimize fotoğrafları attım inşallah iyileşiriz

cakil19921

eger bir yerde baslayıp cogalıyorsa mantar

Sahsimuhterem

Mantar olabilir, gıda alerjiside(tavuk ,tahıl...)

Sahsimuhterem

geçmiş olsun masuma!

Cldkgkcs

Veterinere gittiniz mi ? Ne dedi ?

Hllclkkt

Teşekkür ederim önerebileceğiniz krem varmı

Hllclkkt

Gitmedik veteriner fobimiz var muayene ettirmiyor kendini veterinerimizide yeni değiştirdik

Cldkgkcs

Öyleyse en azından veterinere fotoğraflarını göstererek danışıp en kısa sürede doğru tedaviye başlamanız için olur yavru için. Mantara benziyor ki öyleyse tedavi edilmeme veya yanlış tedavi durumlarında çok hızlı genişleme olabiliyor yaralarda.