Aşırı Kötü Kokan Ağız Ve Dışkı Kokusu

aysegunerr

Bonacibo kullanan arkadaşlar bu sorunu yaşıyor musunuz? Kuzu etlisini kullanırken kötü koku yoktu. Bonacibo nun yavru kediler için olanından vermeye başladım. Rahatsız edici derece ağız ve dışkı kokusu oluştu iki kedimde de. Üstelik sık sık gaz çıkarıyor yavru kedim ve felaket kötü kokuyor. ':D Acaba başka nedeni olabilir mi? Mamadan mı kaynaklanıyordur?

3 CEVAP

BatmanF

Geçenlerde bende Mama değiştirdim. Royal canin kullanıyordum Honey Somonlu olanından aldım ve baya bi kokmaya başladı kedim. Ya somonlu olmasından yada mamadan bence.

Ecerana

Evet bnde bonacibo kitten kullanıyorum bn de aynı sorunlar var mama değişikliği yapacağım

aysegunerr

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Ben de değiştirim artık ¯_(ツ)_/¯