Lütfen Yardımcı Olurmusunuz?

Barut77

Arkadaşlar minyatür pinscher sahiplendim. Irk garantili dendi. Fakat köpeğim melez gibi geliyor bana . Google da yaptığım araştırmalardan . Lütfen yardımcı olurmusunuz anlayan varsa?

7 CEVAP

uwu

Şimdi ne desem boş, işine bak kardeş imalat mı yapıyorsun köpeğin acizliğine yardımcı mı olmaya çalışıyorsun. Sanayi mi bu?

Sudeckmkc

Asla bazı insanlardaki cins takıntısını anlayamayacağım. Cins değilse kırmaysa napacaksınız sokağa mı atacaksınız

Barut77

Lütfen yardımcı olurmusunuz

cakil19921

Bence bu kadar tepki verilmesi saçma merak ettiği bir konuyu sormuş ben kırma olduğunu zannetmiyorum bildiğimiz pinscher cinsi bir kopek

Barut77

Acizlikten kastın nedir kardeş ? Adam akıllı bir cevap vermeyeceksen sen işine bak . Bu forum bu yüzden burada

Sahsimuhterem

Melez çünkü vucudu dahsund gibi uzun minyatür pincer bildiğiniz dobermanın cücesi gibi durur vuzut ölçüleri orantılıdır.Birde kulaklar başının üstünde ve dik olur;bunda jack russel gibi durmuş bence jack russel ile kırmışlar.

Alicveben

Pets shoptanmı aldınız??