İki Ayrı Cins Kedi Anlaşır Mi ?

Asyamaryam

Merhaba , 3 aylık bir erkek Tekir kedim var , 15 gündür bizimle. Şimdi de bir erkek kedi daha gelecek..annesi scottih fold babası british shorthair hair olan..acaba iki ayrı cins erkek kedileri anlaşabilirler mi ? Çok teşekkürler ...

3 CEVAP

uwu

Bir malumatım yok ama kedilerin cins takıntıları olduğunu sanmıyorum :)

Mortissa

hiç yok öyle bir takıntıları. 2si scottish fold 3ü siyam 5 kedimiz var gül gibi geçiniyorlar iki tanesi dışında. cinse bakmıyor o olay hiç :)

Asyamaryam

Çok teşekkürler cevaplar için...