Kedim Ambalaj Yedi

Khajiit

Oynadığı bir cips kabı parçası vardı uzun ince bir şekilde kesilmiş. Hacıyatmazı kediotlu faresi falan birçok oyuncağı olmasına rağmen o cips paketine takıntılıydı neyse iste patisiyla bir o yana bir bu yana götürürken cips kabını kusma hareketi yaptı baktım cips kabı yok kusabilmesi için bıraktım sakince ağzına ambalajı getirdi çıkardım ağzından bir parça
Sormak istediğim ise şu acaba bu parça dışında yutmuş mudur çünkü küçük bir parça çıkardı. 1 çay kaşığı zeytinyağı verdimsonra dışkısına baktım norma yani hiçbir şey yok. Şu anda da oyun oynuyor veterinere gitmeli miyim

5 CEVAP

ursaminor

Kediler bizi çok güzel eğitiyorlar :D Bizimkiler de poşet kemirmeyi severler o yüzden evde hiç poşet bulunmaz ortalıkta. Onlardan öğrendik bunu :)) Siz de artık ortalıkta tutmazsınız cips paketi filan :D Paketin boyutu ne kadardı? Büyükse koltuk altına filan kaçmış olabilir mi? Genelde kedilerin kendilerine özel bir zulaları oluyor. Her şeyi oraya istiflemeye bayılıyorlar. Bulursanız sıkıntı yok. Ama bulamazsanız ve parça çok büyükse, birkaç gün kaka karıştırmanız gerekebilir. Kakadan çıkmazsa vete kesinlikle danışmalısınız.

Khajiit

Yanıt için teşekkür ederim. Bir süre gözlemleyeceğim artık. Şu an için keyfi yerinde bir de şu var kedim 2 aylık henüz o cips ambalajini parçalayabilecek güçte değil ben kesip vermiştim.
Aslında ben de oynatmak istemiyordum o ambalajla ama parlak şeylere bayılıyor catnip faresi var ama o ambalaj ortada olunca başka oyuncakla oynamıyor bile o kadar seviyor

melikealgin

Hayır bir sey olmaz bence.Keyfi gayet yerinde olmazdı yoksa

Sudeckmkc

Yani ambalaj dışkıdan çıkar diye düşünüyorum eğer yediyse

Khajiit

Bu arada kedi çimini yeni ektim henüz filizlenmedi. Hiç ağrısı var gibi değil dün nasıl oynuyorsa yine o şekilde oynuyor ama yutmuşsa uzun vadede bir rahatsızlık yapar mı? Başına böyle bir durum gelen var mı