Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim :))

Tikih

Merhabalar kedilerime 2 farklı ürün aldım. Eskiden kedimin tırnaklatı için normal tırnak makası kullanıyorduk. Şimdi kedi makası aldım. Birde kedime yeni mama aldım. Resimlerden bakarak aldığım mamanın çeşidi iyi mi diye cevaplarsanız sevinirim. Veterinerimiz nd mamanın kedimiz için daha iyi olacağını söyledi. Birde yeni aldığım tırnak makası kedimin tırnaklarını toz toz döküyor. Sizce normal mi? Öncesinde böyle birşey yaşamamıştık şimdiden sağolun.

3 CEVAP

Zynpkck

Nd mama piyasadaki en iyi mamalardan bir tanesi makas hakkında bi bilgi yok ama mama çok iyidir ve kedinize lütfen kıyafet giydirmeyin bu onun psikolojisini bozabilir

Tikih

Bu arada ekleemyi unutmuşum. Kedim mamayı yedikten sonra birazcık böğürür gibi yaptı. Sizce bu hızlı yemekten dolayı mıdır??

Tikih

Yok zaten kıyafet değil. Sırtında enfeksiyonlu bir deri alındı. Orayı bandajladılar