Kedim Kusacakmış Gibi Yapıyor, Yardımcı Olur Musunuz?

SemaKorkmaz

Anket

Macun
(7 oy)
Çim
(2 oy)
Hiçbiri
(0 oy)
Toplam (9 oy)

Arkadaşlar erkek kısır kedim 1.5 yaşında, 2-3 gündür ara sıra kusacakmış gibi yapıyor ama kusmuyor, yemek yemesinde ve tuvaletinde hiç bir sorun yok, bu sorun neden oluyor olabilir? Acaba tüylerini çıkartamıyor mu? Şuan macun ya da çim kullanmıyoruz, sizce kullanmalı mıyız ve hangisini kullansak daha iyi olur? Okulum olduğu için veterinere haftasonu gideceğim ama o zamana kadar bir bilgim olsun, bu olayı yaşayan var mı?

1 CEVAP

Sudeckmkc

Ben de macun kullanıyorum ama işe yaramıyorsa carrefourda 8 9 liraya satılıyor kedi çimi deneyebilirsiniz