Bu İşte Bir İş Var

Herkese selam
Bu gün garip bir şey oldu paylaşmak istiyorum. Haftada 1-2 kez sokak kedileriyle yaş mama partisi yapıyoruz. Onları mama yerken izlemeye bayılıyorum :) Bu gün yine aynı heyecanla bir araya geldik mamaları açtım ve düz zemine döktüm. Hepsi kokladı ve burun kıvırdı. Sokak kedileri için yaş mama dayanılmaz birşey diye düşünüyordum. Öyle davranıyorlardı. Ama bu gün öyle olmadı başka marka aldım diye mi acaba ? Bence bu mama da bişi var. Fotoğrafını aşağıya bırakıyorum. Son kullanma tarihine baktım. Henüz geçmemiş. Bu mama hakkında bilgileriniz ile beni aydınlatır mısınız ? Eğer kötü bir durum varsa mamayı imha edeyim ki hiçbir canlıya zarar veremesin.

6 CEVAP

Sudeckmkc

Ekmek ve makarna bile yiyebilen sokak kedilerinin bile yemediği mamada ne olabilir acaba insan cidden merak ediyor

aysegunerr

Icerigi yazıyor mu acaba? Bu markayı hiç görmedim. Goody gibi market mamalarını da yemiyorlar normal olarak. Icerigine bakarsanız anlarsınız

Et ve hayvansal türevler sebze türevi mineraller. Garip gelen şu kül var içinde anlamadım dana etli ve ciğerli aslında

Şok markette görmüştüm ama kalitesiz bence zaten bilindik bir marka da değil marketten yaş mama alacağınıza ciğer alin veya tavuk haşlayın hem suyunu ekmekle yerler hemde eti

Pişirmek için pek vaktim olmuyor düşündüm ama alamadım

Feronia

Et ve hayvansal türevler her şeyi açıklamıyor mu? :/